خودرو

شرکت ولوو از طریق آمازون پرایم(Amazon Prime) اجازه امتحان اتوموبیلش را میدهد

شرکت ولوو این تابستان در حال همکاری با سیستم تحویل کالای آمازون پرایم برای دادن شانسی برای امتحان اتوموبیلش V40 می باشد.

شرکت وولوو این تابستان در حال همکاری با سیستم تحویل کالای آمازون پرایم برای دادن شانسی برای امتحان اتوموبیلش V40 می باشد.

وولوو از ابتکار عملی با همکاری آمازون پرایم برای دادن شانسی برای امتحان خودرو هاچبک V40  خود در انگلستان خبر داد.

این برنامه که برنامه رانندگی امتحانی “حالا پرایم” نام دارد، از طریق آدرس www.amazon.co.uk/volvo قابل دسترسی می باشد. مشتریان آمازون باید کد پستی خود را ارایه داده و بازه زمانی موجودی را انتخاب کنند تا خودرو به خانه و یا محل کارشان فرستاده شود.

سپس یک مامور کاملاٌ آموزش دیده وولوو خودرو را به درب خانه و یا محل کارشان آورده و آن ها را در حالی که رانندگی با خودرو را برای ۴۵ دقیقه در مناطق آن محل امتحان می کنند، همراهی خواهد کرد. مامور شرکت وولوو همچنین همه ویژگی های خودرو V40 را در حالی که فرد در حال امتحان خودروست برای او شرح می دهد.

در حال حاضر محل هایی که برای برنامه “حالا پرایم” در نظر گرفته شده محدود به چهار شهر در انگلستان می باشد : لندن، بیرمنگام، منچستر و ادینبورو. این تست ها در تعدادی از آخر هفته ها در طول ماه های جون و جولای موجود بوده و به هرکسی که پیش از بقیه برای زمان موجود ثبت نام کند تعلق می گیرند. این برنامه در لندن بین روز های ۹ تا ۱۰ جون در لندن آغاز شده و سپس به بیرمنگام (۱۶ تا ۱۷ جون)، منچستر (۲۳ تا ۲۴ جون) و ادینبورو (۳۰ جون تا ۱ جولای) می رود.

به گفته جان ویکفیلد، مدیر عامل شرکت خوردروسازی وولوو در انگلستان : “هدف ما ما در شرکت خودروسازی وولوو راحت تر کردن زندگی مردم است. تست رانندگی “حالا پرایم” ما با اجازه دادن به مشتری های احتمالی برای امتحان کردن خودرو V40  در شرایط مطلوب آن ها و در اماکن آشنا، همین هدف را دنبال می کند.”

“ما مفتخریم که با آمازون برای اجرای این برنامه که اولین برنامه از نوع خودش و جدیدترین پیشنهاد از وولوو برای کم کردن دردسرِ استفاده از خودرو می باشد، همکاری به عمل آوریم.”

تست رانندگی “حالا پرایم” بخشی از نقشه وولوو برای ساده سازی و تسهیل خرید و مالکیت خودرو می باشد. پس از رونمایی از بسته “مواظبت از طرف وولوو” که مالکیت خودرو را با پرداخت مبلغی به عنوان آبونمان بدون هیچ پیش هزینه ای ممکن میسازد، وولوو حال تصمیم دارد تست رانندگی را برای مشتریانش ساده تر کند.

ولوو و آمازون پرایم ولوو و آمازون پرایم ولوو و آمازون پرایم ولوو و آمازون پرایم

منبع : autoexpress

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.