کسب و کار

بهترین ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب(هاست) برای سال ۲۰۱۸

دراين ليست ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب 2018 را كه با استفاده از مقایسه قیمت ها و بررسيهايي از ويراشگر تخصصي میزبان حاصل شده اند را مي يابيد. همچنین می توانید میزبانی برای نیازهای مختلف مانند تجارت الکترونیک، شرکتي و سازماني، سیستم های مدیریت محتوای خاص و غیره را نيز پیدا کنید.

دراین لیست ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب ۲۰۱۸ را که با استفاده از مقایسه قیمت ها و بررسیهایی از ویراشگر تخصصی میزبان حاصل شده اند را می یابید. همچنین می توانید میزبانی برای نیازهای مختلف مانند تجارت الکترونیک، شرکتی و سازمانی، سیستم های مدیریت محتوای خاص و غیره را نیز پیدا کنید.

CNETممکن است سهم درآمد حاصل از فروش این محصولات و خدمات برجسته شده در این صفحه را دریافت کند. به دایرکتوری ارائه دهندگان میزبانی وب CNET 2018  خوش امدید. دراین دایرکتوری، ما به برخی از بهترین ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب مانند InMotionHosting، Hostgator، Bluehost، ۱و ۱Hostingو موارد دیگر نگاه خواهیم کرد. در این ارزیابی، ارائه دهندگان خدمات میزبانی تجاری معرفی می کنیم که وردپرس، میزبانی وب، VPSو بسیاری دیگر از محصولات میزبانی را ارائه می دهند.

هنگام خرید یک سرویس میزبانی، چندین مورد را بخاطر داشته باشید.

 

پرش قیمت بالا پس از دوره تبلیغاتی

بسیاری از خدمات در شروع با قیمت پایین ارائه می شوند، اما برای دو یا سه سال استفاده از سرویس بایدآن مبلغ رابصورت پیش پرداخت بپردازید. پس از دوره تبلیغاتی، قیمت جدید برای  برخی از خدمات می تواند دو، سه یا حتی چهار برابر قیمت گذاری اولیه تبلیغاتی باشد.در حالی   که معامله اولیه ممکن است باور نکردنی باشد، هزینه انتقال سایت شما (یا پرداخت هزینه اضافه شده) در چند سال ممکن است قابل توجه باشد.

 

معنای واقعی ” نامحدود

بسیاری از خدمات به نام خدمات نامحدود یا اندازه گیری نشده و برای هر مقدار پهنای باند، ذخیره سازی دیسک و سایت هایی که استفاده می کنید ارائه می شوند.درک این موضوع مهم است که بدانیم اکثر شرایط خدمات عملا تعریف “نامحدود” را در آنچه که استفاده منطقی به حساب می اید را محدود می کند. خط پایین ساده است: اگر شما در حال ساخت یک وب سایت بسیار ساده هستید، نامحدود به این معنی است که لازم به نگرانی نیست. اما اگر شما در تلاش برای انجام کاری بیش ازاین(یا غیرقانونی، غیراخلاقی یا قاچاق) هستید، اثر خوب در شرایط سرویس راه اندازی خواهد شد و از شما خواسته می شود بیشتر به آن بپردازید یا به جای دیگری بروید.

 

مراقب سازندگان صفحات باشید

تقریبا تمام خدمات ارائه دهنده نوعی ازسازندگان صفحه هستند که به راحتی با کشیدن و رها کردن، ساخت صفحه شما را آسان می کنند. این برای شروع کار عالی است، اما اغلب شما را به آن سرویس محدود می کند. اکثر سازندگان صفحه مالکان سرویس هستند و یا ­HTML را  به اندازه کافی قابل حمل ایجاد نمی کنند تا بتواند به راحتی به سرویس دیگر منتقل شود.

 

 

سرویس های مهاجرتی عمدتا عالی هستند

خدمات مهاجرت یا انتقال اغلب رایگان یا با هزینه معقول ارائه می گردد. این خدمات به شما کمک می کند سایت موجود خود را به ارائه دهنده میزبانی وب جدید انتقال دهید. آنها می توانند ازمقدار زیادی از مجادلات جلوگیری کند.فقط به یاد داشته باشید که فرایند مهاجرت اغلب به صورت خودکار و ممکن است در فرآیندهای میزبان و نیازهای انها به جای نیاز شما مناسب باشند. همه چیز ممکن است مهاجرت نکند و شما ممکن است سازماندهی سایت جدید مهاجرت را در طولانی مدت برای نگهداری سخت تر انجام دهید.

این مفاهیم را زمانی که درحال خریداری یک سرویس میزبانی وب هستید، در ذهن داشته باشید. رتبه بندی خدمات میزبانی ما تقریبا بر اساس ۴۰عامل از جمله کیفیت پشتیبانی، تضمین، در دسترس بودن خدمات امنیتی، معماری عملکرد و قیمت گذاری تبلیغاتی می باشد.

بیایید به هر یک از فروشندگان زیر دقیق تر نگاه کنیم.

شرکت میزبان رایگان Hassle podcast این هفته  Glowhost از $ ۴٫۹۵  در ماه شروع می شود.

بهترین هاست جهان

InMotion Hosting   ۵/۵

 • میزبانی به اشتراک گذاشته شده از $ ۳٫۴۹ درماه شروع می شود.
 • میزبانی وردپرس از ۶٫۹۹ دلار درماه شروع می شود.
 • میزبانی نمایندگی رسمی با قیمت ۱۳،۹۹ دلار درماه .
 • میزبانی VPS با قیمت ۱۹٫ ۹۹ $ در ماه شروع می شود.
 • سرور اختصاصی با قیمت ۹۹٫۹۹ دلار درماه شروع می شود.

InMotion 5 امتیاز برتر ماست. به خصوص که مشتاقیم این شرکت پشتیبان گیری رایگان و دسترسی SSH را حتی در برنامه های پایین تر خود ارائه دهد.پشتیبانی وردپرس با WP-CLI یکپارچه نیز در دسترس است.

در اینجا برخی از دلایلی که شرکت ۵امتیاز کامل را دریافت می کندرا بیان می کنیم.آنها یک  زیرساخت SSD کامل ارائه می دهند. آنها علاوه بر گزینه های پشتیبان بلیط/ ایمیل /چت، ۲۴-۷ پشتیبانی تلفنی دارند.آنها یک مهاجرت اساسی وب را ارائه می دهند که در آن یک سایت را که از یک نمونه دیگرcPanel  ذخیره شده است را باز می کنند. آنها SSL رایگان و تشخیص نرم افزارهای مخرب را نیزارائه می دهند.

InMotion با برداشتن برنده ها، تضمین کامل برگشت پول ۹۰روزه را ارائه می دهد. در بالای آن، یک اشاره ویژه به صرفه جویی در پول شده است.در یک جلسه گفتگو که قیمت ها و پیشنهادات را تایید می کرد، اپراتور به من پیشنهادات و قیمت های خاصی داد که مقادیر منتشر شده را با چند دلار کاهش معامله می کند.همچنین به من گفته شد، در حالی که قیمت تبلیغات در پایان دوره افزایش می یابد، اگر با خدمات مشتری تماس بگیرید، InMotion دارای یک “تخفیف مشتری وفادار”  می باشد که ممکن است قیمت را کاهش دهد.

 

Hostgator – 4.5 / 5بهترین هاست جهان

 • میزبانی وب با قیمت ۲٫۷۵ دلار درماه آغاز می شود.
 • وردپرس میزبانی با شروع از $ ۵٫۹۵
 • میزبانی نمایندگی فروش با قیمت ۱۹٫۹۵ دلار
 • میزبانی VPS با ۱۹٫۹۵ دلار شروع می شود.
 • سرور اختصاصی با قیمت ۱۱۹ دلار شروع می شود.
 • میزبانی ابری از ۴٫۹۵ دلار شروع می شود.

HostGatorیک شرکت خدمات میزبانی کامل است، با برنامه هایی برای تقریبا هر نیازی. این که آیا شما شروع به کار میکنید و به یک سایت اشتراکی بسیار ساده نیاز دارید یا نیاز دارید که دستگاه خود را اختصاص دهید که تنها به شرکت شما اختصاص داده شده است، HostGator سرویسی دارد که می تواند دراین راه کمکتان کند. ما دوست داریم بدانیم که چگونه HostGator به سازندگان سایت های پیشرفته تر اجازه می دهد تا سرور اختصاصی یا مجازی خود را سفارشی کنند و یا چگونه اجازه می دهد لینوکس یا ویندوز را نیز انتخاب کنند.در حالی که  HostGatorها SSD ها رادر تمام برنامه ها پشتیبانی نمی کند، بسیاری از سرور های آن می توانند با درایورهای سریع تر مجهز شوند.

HostGatorبرای نظارت بر آپاچی و پشتیبان گیری منظم، همراه با cPanel رایگان یا  Pleskامتیاز کسب کرد. ما می خواستیم که SSHدر اختیار اپراتورهای سایت بیشتر از نظر تکنیکی قرار بگیرد و آدرسهای اختصاصی IPرا بتوان خریداری کرد.ما امتیازات را از دست دادیم زیرا گاهی اوقات گفتن اینکه قیمت چیزی است که یک بار برنامه های تبلیغاتی پیشرفت آنهارا سرعت می بخشد، دشواراست. گفتنی است، با یک تضمین بازگشت پول ۴۵روزه سخاوتمند، راه حلی برای تقریبا هر کس در HostGator وجود دارد.

 

۱&1 Hosting              

         ۴٫۵ / ۵ 1&1 Hosting

 • میزبانی وب از $ ۰٫۹۹ درماه شروع می شود
 • میزبانی وردپرس با قیمت ۵٫۹۹ دلار آغاز می شود
 • میزبانی VPS با قیمت ۴٫۹۹ دلار آغاز می شود
 • سرور اختصاصی با قیمت ۵۹٫۹۹ $ شروع می شود
 • سرور فلز ناب در ۶۹٫۹۹ دلار
 • میزبانی ابر از ۹٫۹۹ دلار در هر ماه آغاز می شود

میزبانی ۱و ۱ طیف گسترده ای از سرویس های میزبانی وب همراه با یک پشته تجارت الکترونیک کامل، ثبت نام دامنه، راه حل های ۳۶۵ ادارات و برنامه های بازاریابی آنلاین را فراهم می کند. آنچه که شرکت را از هم جدا می کند، قیمت میزبان سال اول خود از کمتر از یک دلار درماه ماه است.این کمترین هزینه ی برنامه میزبانی است که تابحال دیده ایم، هرچند این قیمت پس از آن سال اول افزایش می یابد. این شرکت همچنین سرویس های ویندوز و لینوکس را با قیمت های بالاتری ارائه می دهد که به ترتیب با Pleskو cPanel در دسترس هستند.ما همچنین برای دیدن شرکت ارائه دهنده های اختصاصی مبتنی بر Atom و همچنین ماشین های قدیمی تر مبتنی بر Xeon بسیار هیجان زده بودیم.یک  منبع عالی برای افرادی که آزمایشهای اولیه یا توسعه ی سایت را انجام می دهند، این است که آنها آزمایشی سه ماهه و رایگان برای یکی از سرورهای مجهز Atom خود انجام دهند.

این شرکت بعد از سال اول برای اکثر برنامه ها چند امتیاز را برای افزایش قیمت سنگین خود از دست می دهد، هرچند ۱و ۱ را برای افزایش قیمت ها روشن، قابل مشاهده و قابل درک می دانیم.

در پایین ترین قسمت صفحه خانگی خود، یک لینک به نام  “showprint” وجود دارد. که با کلیک بر روی آن لیستی از محدودیت ها و قیمت گذاری مجدد بسیاری از تبلیغات خود باز می شود. تمایل داشتیم که این سطح جزئیات به راحتی برای مصرف کنندگان در دسترس باشد.

پشتیبانی خوب از تلفن، ایمیل و چت همراه با میزبانی مبتنی بر SSD برای عملکرد سریعتر و یک گواهینامه SSL رایگان از ارائه ها خارج شده و ۱ و ۱ میزبانی را به دست آورده و سزاوار دریافت امتیاز بیشتر از۵ است..

Bluehost – 4/5Bluehost

 • SSD رایگان و SSL رایگان
 • نام دامنه رایگان
 • پشتیبانی ۲۴/۷
 • با ضمانت برگشت پول۳۰ روزه

اگر شما یک کاربر وردپرس هستید، Bluehost قطعا ارائه دهنده ای است که باید آن در نظر بگیرید. در حالی که میزبانی مدیریت وردپرس آن کمی ارزان تر از میزبانی میزبان عمومی است، این شرکت دارای وردپرس و برنامه های میزبانی وب WooCommerce در دسترس )همراه با پشتیبانی مدیریت) است. همچنین خدمات مهاجرت سایت را برای هزینه های اضافی ارائه می دهد. این شرکت دارای امتیاز اضافی برای سیاست خود در انجام پشتیبان گیری روزانه، حتی در حساب های میزبانی وب با پایین ترین قیمت می باشد.اما این امتیازات را از دست داد زیرا قیمت تبلیغاتی آن بر روی میزبانی کم هزینه اشتراکی پس از دوره تبلیغاتی افزایش می یابد. به گفته این شرکت، Bluehost همچنین امتیازاتی را برای ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته و دسترسی  SSH برای برنامه های خاص به دست آورده است.

 

iPage – 4/5بهترین هاست جهان

 • میزبانی وب با قیمت ۱٫۹۹ دلار درماه آغاز می شود.
 • وردپرس میزبان با شروع ۳٫۷۵ دلار
 • میزبانی VPS با قیمت ۱۹٫ ۹۹ $ شروع می شود.

سرور اختصاصی با قیمت ۱۱۹٫۹۹ دلار شروع می شود.

احتمالا اولین چیزی که مردم در مورد iPage بیشتر متوجه می شوند قیمت فوق العاده پایین آن برای سرویس میزبانی وب مشترک است. با پرداخت کمتر از دو دلار در ماه برای برنامه۳۶ ماهه، شما می توانید سه سال کامل از میزبانی را کمتر از ۷۵ دلار خریداری کنید. بله، این قیمت پس از  ۳۶ماه تمام می شود، اما می توانید آنها را سرزنش کنید؟

این شرکت ادعا می کند پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهد، اما برنامه های میزبانی کم پایان عموما نیازی به مقدار زیادی از ظرفیت ترافیکی ندارند. اگر شما یک پیشرفت بزرگ را ادامه می دهید، با شرکت تماس بگیرید، آنها با شما همکاری خواهند کرد.

شرکت در حال حاضر شامل یک دسته از freebies، حتی در برنامه های ارزان قیمت خود می باشد.آنها ۱۰۰دلار در اعتبارات  تبلیغاتی برای Googleو Bingو همچنین امنیت وب سایت رایگان  SiteLock ارائه می دهند. ما مایلیم بدانیم که iPage  چگونه پشتیبانی تلفن ۲۴-۷ و یک تضمین ۳۰روزه را در اوج قیمت مسخره اش پایین ارائه می دهد.اگر شما دربودجه کمبودی ندارید و میخواهید وب سایت را امتحان کنید، قیمت پایه بهتری از iPageارائه نکردیم.

 

SiteGround – 4.5 / 5 بهترین هاست جهان

 • میزبانی وب از $ ۳٫۹۵ درماه آغاز می شود
 • وردپرس میزبان با شروع ۳٫۹۵ دلار
 • سرور مجانی با قیمت ۵۰ دلار شروع می شود
 • ابر میزبانی با شروع ۸۰٫۰۰

SiteGround  در بین ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب مصرف کننده و کسانی که به راه حل های سازمانی می پردازند، قرارگرفته است.اگر شما یک کسب و کار کوچک با نیازهای پیچیده تر وب نسبت به یک کسب و کار معمولی کوچک داشته باشید، SiteGroundیک راه حل ایده آل است.

گرچه پیشنهادات با قیمت ۳٫۹۵دلار در هر ماه آغاز می شود، اما ما بطور ویژه برنامهGoGeek شرکت را که از ویژگی های مفیدی، از جمله دسترسی به سرور مرحله ای و ایجاد یک کپی Gitrepo برخورداراست، را می پسندیم.

مواردزیادی درمورد مزایای SiteGroundوجود دارد، اما این شرکت به دلیل سیاستش درمورد بیش از دو برابر هزینه های میزبانی خود پس از سال اول ، چندین امتیاز رااز دست داده است.این شرکت آن را تخفیف سال اول می نامد، اما این در چاپ بسیار اندک و خاکستری است.

ازطرفی دیگر،  SiteGround نسخه پشتیبان تهیه خودکار روزانه رایگان، دسترسی به CDNCloudflare، SSDهای با کارایی بالا برای همه برنامه ها، حساب های ایمیل نامحدود و ادغام LetsEncrypt SSL رایگان را به سایت ها ارائه می دهد. این شرکت محدودیت پهنای باند و ذخیره سازی را محدودکرده ، اما حتی کسانی که ادعا می کنند پهنای باند نامحدود و ذخیره سازی را ارائه می دهند، در شرایط سرویسشان محدودیت هایی دارند.

متأسفانه، بیتی از “gotcha” درسرویس ذخیره خودکار وجود دارد.اگر مبلغ ۳٫۹۵دلار در ماه پرداخت نمایید (برای اولین سال میزبانی، سپس ۹٫۹۵دلار در ماه(، شمادیگر به صورت رایگان بازیابی نمی کنید. هر بازگردانی، بدون توجه به کوچک بودن یا بزرگ بودن، به مبلغ ۱۹٫۹۵دلار می رسد.از یک طرف، این شرکت مجبور است که حقوق و مزایای بازپرداخت های پشتیبانی فنی را که می تواند مشتریان پانکسی را اداره کند، پرداخت کند.از سوی دیگر، به نظر می رسد نوعی معضل برای ضربه زدن به کسی است که با هزینه اضافه درحال پسرفت است.گفته می شود که داده های شما به هر قیمتی بی ارزش است.

SiteGroundدر مورد حفاظت از امنیت مشتریان خود بسیار فعال است. آنها یک تیم امنیتی اختصاصی دارند که دستورات لازم و قوانین فایروال وب را که موجب کاهش آسیب پذیری صفر روز می شوند، را می نویسند. آنها همچنین از سیستم مبتنی بر AI برای نظارت و اعمال اصلاحات به تمام سرورها به صورت پویا استفاده می کنند. در نهایت، شرکت یک سطح کامل از خدمات شرکت های سفارشی را ارائه می دهد. بنابراین، اگر GrowBigرا اجرا کنید )همانطور که برنامه Mid-Layer آن نامگذاری شده است)، می توانید با شرکت بدون توجه به اینکه چقدر بزرگ می شوید، باقی بمانید.

Dreamhost – 5/5Dreamhost

 • میزبانی وب از ۷٫۹۵ دلار درماه آغاز می شود.
 • وردپرس میزبان با شروع ۷٫۹۵ دلار
 • میزبانی VPS با شروع ۱۵ دلار
 • سرور اختصاصی با قیمت ۱۴۹ دلار
 • میزبانی ابر از ۴٫۵۰ دلار شروع می شود.

Dreamhost یک شرکت ویژه و محبوب است. این شرکت علاوه بر خدمات تجاری خود، یک وب سایت اشتراکی رایگان را بصورت غیر انتفاعی ارائه می دهد. آنها یک وب سایت رایگان را به  سازمانی غیر انتفاعی که وابسته بود، ارائه داده که در آن زمان، کمک زیادی برای این امر بود.

فراتر از آن، Dreamhost  به دلیل زیادی از شرکت های میزبانی ۵ از ۵است. آنها کنترل پنل خود که راحت و آسان است را اجرا می کنند.در حالی که پشتیبانی تلفن ۲۴-۷ در دسترس نیست ، آنها به چت و بلیط پاسخگو هستند.این شرکت با استفاده از  SSDهای فوق العاده برای تمام ذخیره سازی خود، دارای یک گواهی SSL رایگان )برای مرور وب امن تر( بوده و دسترسیSSH  را برای آن برنامه هایی که برای کاربران فنی بیشتری طراحی شده است را فراهم می کند.

دو عامل دیگر وجود دارد که منجر به امتیاز نزدیک به کامل Dreamhost شد.اول، قیمت گذاری این شرکت بسیار شفاف است.هیچ قیمت پنهانی وجود ندارد . همچنین این در بین تمام ارائه دهندگان میزبانی که  دیده ایم بهترین است. Dreamhost تضمین بازگشت پول ۹۷ روزه را فراهم می کندو تقریبا ریسک صفردرصدر در امتحان کردن آن وجود دارد.

A2 Hosting   ۵/۵  بهترین هاست جهان

 • میزبانی وب با قیمت ۳٫۹۲ دلار درماه آغاز می شود.
 • میزبانی وردپرس از ۳٫۹۲ دلار آغاز می شود.

 

میزبانی وب A2  رتبه ۵ از  ۵را کسب می کند. این امتیاز به آن دلیل است که بسیار خوب عمل کرده و تقریبا هیچ اشتباهی درآن وجود ندارد. این شرکت درایو های  SSDبسیار سریع تری را برای تمام برنامه های خود ارائه می دهد که می تواند زمان بارگذاری سایت را بطور فوق العاده ای کاهش دهد. همچنین دارای یک سرویس میزبانی نیمه اختصاصی است که مشابه VPS می باشد، به جز اینکه همه چیز توسط cPanel یا Plesk کنترل می شود که دانش لازم را در سطح ریشه ندارد.

این شرکت برنامه های مبتنی بر ویندوز و لینوکس را برای کسانی که نیازهای فنی بیشتری دارند، پشتیبانی ۲۴-۷ تلفن، سرویس انتقال مهاجرت رایگان، دسترسی SSH برای دسترسی سطح geek و همچنین تضمین ۳۰ روزه بازپرداخت جامع را ارائه می دهد.

 

Multacom – 4.5 / 5  بهترین هاست جهان

 • سرور اختصاصی با قیمت ۱۲۹ دلار درماه
 • سرور اشتراک گذاری با شروع از $ ۹۹
 • رک کامل هم مکانی با شروع قیمت از ۷۹۹ دلار

 

Multacom یکی دیگر از ارائه دهندگان خدمات حرفه ای است. همانطور که می بینید، آنها با ارائه یک قفسه کامل که در امکانات خود قابل اجاره هستند پیش می روند.شما همچنین می توانید یک نیمکت رکاب، یک چهارم کابینت یا حتی فقط یک سرور را در مرکز خود قرار دهید. آنها  ۲۰آمپر قدرت کامل را به هر کابینه اعمال کرده ، تنظیم اولیه را انجام داده و IPKVM و راه اندازی مجدد راه دور را در صورت درخواست ارائه می کنند.

جالب است درباره چگونگی اینکه آنها هر دو راه حل اختصاصی و راه حل های همایش را ارائه می دهند کمی بیشتر بدانیم. از آنجایی که در سال گذشته آنها را به نمایش گذاشته ایم، آنها ارائه برنامه های میزبانی اشتراک گذاشته شده پایینتر رابه پایان دادند. این بدان معنی است که آنها در مورد راه حل های میزبانی وب جدی هستند، بنابراین اگر شما نیاز به یک سرور کامل ویا بیشتر دارید، می دانید که به کجا مراجعه کنید.

این شرکت سرعت های SSDرا بر روی بعضی از برنامه ها ارائه کرده، اما گزینه ای برای افزایش ظرفیت ذخیره سازی به میزان قابل توجهی در مقایسه با استفاده از پلات های چرخشی تاخیری دارد. پشتیبانی۲۴-۷  تلفن قابل دسترسی است، همچنین یک تضمین۳۰  روزه بازپرداخت پول وجود دارد.

 

Colocation America – 4/5 بهترین هاست جهان

 • سرور اختصاصی با قیمت ۱۱۹ دلار شروع می شود.
 • فضای همکاری ۱U با شروع از $ ۷۵

 

این افراد در مورد همه برنامه های سرورهای مجاز و سرورهای اختصاصی هستند. آنها ۲۲ مرکز داده در ایالات متحده را در هشت مکان اجرا می کنند. هماهنگی مکانیزم این است که دستگاه های خود را از یک مرکز داده ارائه کننده ارائه دهند. این یک راه حل عالی برای شرکت ها و اپراتورهای سایت های بزرگتر است.

این شرکت رتبه ۵را کسب نکرده است، زیرا سرویس های سطح مصرف کننده را که توسط ارائه دهندگان میزبانی دیگر ارائه شده را که به بازار گسترده تری دسترسی دارند فراهم نمی کند. همچنین دلیل دیگر ازدست دادن امتیازات این بود که نماینده چت فروش نمیتوانست به ما اطلاع دهد که آیا یک تضمین بازگشت پول وجود دارد یا خیر. گفتنی است، اگر شما در مورد حضور وب خود جدی هستید و معنی هم مکانی و ارزش آن را می دانید ،ColocationAmerica باید یکی از اولین توقف های شما در سفر به میزبانی سرورهای خود یا اجاره ماشین های اختصاصی باشد. این شرکت همچنین پشتیبانی تلفن ۲۴-۷  را ارائه می دهد.

 

Web Hosting Hub  ۴٫۵ / ۵ بهترین هاست جهان

 • میزبانی وب با قیمت ۴٫۹۹ دلار درماه آغاز می شود.
 • وردپرس میزبان با قیمت ۴٫۹۹ شروع می شود.

میزبانی وب Hub دارای یک قیمت شروع در ابتدای ورود است، اما چند مزیت شگفت انگیز برای چنین ورودی با قیمت پایین دارد.  به طور خاص، هاب وب میزبان از  BoldGridبه عنوان یک سازنده سایت استفاده می کند. BoldGrid در واقع افزودنی به وردپرس است، بنابراین هیچ قفلی در آن وجود ندارد.که این مشکل اصلی بسیاری از سازندگان سایت را برطرف می کند:

شما در آن میزبان و ابزار محدود شده اید، و  اگر بخواهید آن را گسترش دهید، اغلب شما نیاز به بازسازی کامل سایت خود دارید.­ با استفاده از یک راه حل مبتنی بر وردپرس، تمام قدرت قابل توجه وردپرس برای توسعه آینده در دسترس است.

مایل بودیم بدانیم که چگونه مرکز میزبانی وب روند جدید مشتری خود را توصیف می کند.آنها به مشتریان جدید می گویند: “ما از طریق تنظیم حساب شما در یک تماس شخصی در محل کار تان ، شما را همراهی می کنیم”. این شرکت چند پیروزی دیگر نیز دارد. آنها یک زیرساخت SSD کامل، دستورات آسیب پذیری اتوماتیک و فایروال سفارشی، دسترسی SSH به برنامه های خاص، انتقال مهاجرت رایگان و یک تضمین ۹۰ روزه بازپرداخت عالی ارائه می کنند.

SiteBuilder – 4/5 بهترین هاست جهان

 • میزبانی وب از $ ۳٫۸۴ درماه شروع می شود.

 

ممکن است تصور کنید که روزهای یک وب سایت که به صورت رایگان راه اندازی شود، به پایان رسیده است، اما با SiteBuilder، هنوز هم چنین وب سایتهایی وجود دارد. SiteBuilder بصورت سخاوتمندانه خدماتی را ارائه می دهد که شما می توانید تا پنج صفحه میزبانی کنید، از برنامه سازنده وب سایت آنها و حتی از انواع قالب ها به صورت رایگان استفاده کنید.بجای آن تبلیغاتی در سایت شما قرار می گیرد، اما برای هزینه های میزبانی وب هزینه ای کم است.

اگر ترجیح می دهید از تبلیغات اجتناب کنید، می توانید به برنامه هایی که از ۳٫۸۴ دلار به ۹٫۲۲ دلار در ماه می رسد استفاده کنید. همانطور که شما راه خود را به بالای نردبان قیمت گذاری ادامه می دهید، در ایمیل رایگان، پشتیبانی اولویت، ابزارهای جستجوگرها و حتی یک فروشگاه تجارت الکترونیک عضو می شوید.

این شرکت پشتیبانی ایمیل و پشتیبانی بلیط را حتی برای برنامه های ارزان قیمت ارائه می دهد.ما نکته ای را برای تضمین نسبتا کوتاه ۱۴روزه پول نقد و یک افزایش قیمت جزئی پس از پایان دوره تبلیغاتی خاطر نشان می کنیم.گفتنی است که شما مطمئنا می توانید یک سایت کوچک و رایگان را ایجاد کرده و احساس کنید که سرویس را بدون هیچ محدودیت زمانی برای بررسی مواردمختلف تعیین می کنید.

Omnis – 4/5 بهترین هاست جهان

 • میزبانی لینوکس به اشتراک گذاشته شده با قیمت ۵٫۹۵ دلار آغاز می شود.
 • میزبانی ویندوز به اشتراک گذاشته شده از ۷٫۹۵ دلار آغاز می شود
 • میزبانی VPS با شروع ۱۵ دلار
 • سرور اختصاصی با قیمت ۶۵ دلار
 • سرورهای همکاری موقعیت مکانی با قیمت ۳۵ دلار

Omnis Networkخود را به عنوان “میزبانی همه چیز” معرفی می کند و به نظر می رسد که این شرکت منفعتی برای همه دارد.این شرکت خدماتی را شامل می شود که از برنامه های میزبانی رقابتی به اشتراک گذاشته شده تا خدمات مکان یابی در  secure Tempeساختمان آریزنا رده بندی می شوند.

مشاهده پشتیبانی کیفیتی ارائه شده توسط شرکت و تضمین ۳۰ روزه پول نقد جالب توجه است. همچنین خواندن وبلاگ شرکت، که شامل مشاوره پرمعنی در مورد میزبانی، استفاده از دامنه، خدمات ابر و بیشتر می باشد مطلوب است.

 

 ۴/۵  Website Builderبهترین هاست جهان

 میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده از $ ۵٫۳۸ آغاز می شود.

 

سازنده وب سایت انتخاب خوبی از خدمات تجارت گرا ارائه می دهد، که شامل مجموعه ای رایگان از ابزارهای جستجوگر است.این ابزار برای کمک به تنظیم سایت طراحی شده است، بنابراین می تواند بخوبی در جستجوهای وب جای گیرد.بالاتر از رتبه بندی سایت ، ترافیک بیشتری دریافت خواهید کرد. سازنده وب سایت همچنین ایمیل کسب و کار را با دامنه خود ارائه می دهد. شما با استفاده از یک حساب ایمیل کسب و کار حرفه ای بسیار حرفه ای تر از آن چیزی که از یکی از آن سرویس های ایمیل کالا استفاده می کنید، بنظر می رسید.

پشتیبانی فقط ایمیل است مگر اینکه در یک برنامه با قیمت بالاتر سرمایه گذاری کنید.این شرکت  همچنین تنها یک تضمین۱۴ روزه بازگشت پول را فراهم می کند.به این ترتیب، می توانید یک سایت کوچک را در این سرویس به صورت رایگان تنظیم کنید، که به شما این امکان را می دهد تا نسبت به خدمات آنها اطلاع کافی داشته باشید. اگر وب سایت خود را درکمتر از ۵ صفحه نگه دارید و در مورد محتوای خود اهمیتی نداشته باشید، هرگز مجبور به پرداخت وجهی برای یک وب سایت کاملا  سفارشی نخواهیدبود.

 

Web Hosting Pad 4/5بهترین هاست جهان

 • میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده با قیمت ۱٫۹۹ دلار درماه آغاز می شود.
 • میزبانی وردپرس با قیمت ۲٫۹۹ دلار آغاز می شود.
 • میزبانی VPS با قیمت ۲۹٫۹۵ دلار آغاز می شود.

میزبانی وب پد دارای یک حضور قوی بین المللی است.این شرکت دارای سرورهای ایالات متحده، هنگ کنگ، سرزمین اصلی چین و کره است و هنگام ثبت نام می توانید مشخص کنید کدام سرور و محل مورد نظر را می خواهید. درشرایطی که بسیاری از فروشندگان ،خدمات نامحدود را فراخوانی وتقاضا می کنند ، شرایط سرویس میزبانی وب پد نشان می دهد که تعریف آنها از نامحدود چیزی است که آنها “افزایشی” می نامند. اساسا، از انجایی که به قابلیت بیشتری نیازمندیم ، آنها می خواهند در این مورد بحث شود، تا بتوانند به استفاده  بیشتر شما از خدمات آنها کمک کنند و مطمئن شوند که از سیستم هایشان بدون سوء استفاده از آنها استفاده می کنید.

قیمت گذاری ورودی این کمپانی بسیار کم است و در حالی که شما تا سه سال از خرید بسیار ارزان برخوردار هستید، باید بدانید که قیمت سرویس پس از ارتقاء آن به طور قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت و قیمت گذاری سال آینده آن بیشتر با قیمت بقیه رقباش در یک ردیف قرار خواهدگرفت. گفتنی است پشتیبانی ۲۴-۷ تلفن، پشتیبانی  SSDدر برخی از برنامه ها و تضمین۳۰ روزه بازگشت پول آن مطلوب می باشد.

 

GreenGeeks – 4.5 / 5بهترین هاست جهان

 • میزبانی وب به اشتراک گذاشته از $ ۳٫۹۵ درماه آغاز می شود.
 • وردپرس میزبان با شروع ۳٫۹۵ دلار
 • میزبانی نمایندگی فروش با قیمت ۱۹٫۹۵ دلار
 • میزبانی VPS با ۳۹٫۹۵ دلار آغاز می شود.
 • سرور اختصاصی با قیمت ۱۶۰ دلار

اگر شما تا کنون نگران حجم عظیمی از مراکز داده های بزرگ هستید، ممکن است بخواهید با Green Geeks  ثبت نام کنید. ” سبز یا Green ” در نام شرکت نشان دهنده تعهد Green Geeks به محیط زیست است.این انرژی سه بار انرژی مصرفی خود را به اعتبار و بااستفاده از انرژی باد به دست می آورد و اساسا انرژی را به اقتصاد باز می گرداند.این  شرکت از طریق یک فرم گواهی انرژی های تجدید پذیر این کار را انجام می دهد، در حالی که این موضوع کمی پیچیده است، اما این بدان معنی است که این انرژی صرفا یک انرژی نیست، بلکه واقع کمک به سوختن اقتصاد انرژی سبز می باشد.

فقط به دلیل اینکه آن سبز است نمی تواند نیروی شما را برای انجام آنچه موردنیاز وب سایتتان است ، محدود کند. البته، حساب کاربری پایین آن،دسترسی SSHو WP-CLI (مفید برای استقرار خودکار وردپرس) را همراه با  Gitاز پیش نصب شده فراهم می کند. همچنین ممکن است PHP و PHP.INI ، وقابلیتی نشنیده از یک برنامه کم پایان را سفارشی سازد.

این شرکت امتیاز اضافی برای زیرساخت SSD-SSD، پشتیبانی  ۲۴-۷تلفن، تضمین  ۳۰روزه بازگشت پول ، انتقال رایگان سایت و شناسایی بدافزارها  را به دست آورده است. تنها نگرانی این بود که پس از پایان دوره خرید با تخفیف خود، پایه قیمت میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده به ۹٫۹۵ دلار در هر ماه برسد.

  ۴٫۵   Host Metro بهترین هاست جهان

 • میزبانی وب از ۲٫۹۵ دلار درماه آغاز می شود.

 

HostMetroتنها دو برنامه دارد، یک برنامه MegaMax 2.95 دلار در ماه و یک برنامه  SuperMax6.95دلار در ماه است.طرح پایین تر تمام خدمات وب سایت اصلی میزبانی وب  مورد انتظار را ارائه می دهد. برنامه Super Max یک گواهینامه SSL، کمک به جستجوگرها و یک اسکن بدافزار روزانه را نیز اضافه می کند.

چیزی که ما بیشتر درباره HostMetroمایل به دانستن بودیم، تضمین آن بود که قیمت در آن ثابت شده است.بر خلاف بعضی از فروشندگان دیگر، پس از پایان دوره خرید ، شما با افزایش نرخ شگفتی مواجه نخواهیدشد.در حالی که این شرکت هیچ اشاره ای به زیرساخت SSDندارد ، آنها ۲۴-۷پشتیبانی تلفن، ۳۰ روز تضمین بازگشت پول، انتقال رایگان سایت و شرایط بسیار واضحی را ارائه می دهد.

Glowhost – 4.5 / 5بهترین هاست جهان

 • میزبانی مشترک با شروع $ ۴٫۹۵درماه
 • میزبانی نمایندگی فروش با شروع $ ۲۴٫۹۵
 • سایت های الاستیسیستی که با قیمت ۱۳٫۴۹ دلار شروع می شوند
 • سرورهای نیمه اختصاصی با قیمت ۴۹٫۹۹ دلار
 • سرور اختصاصی مدیریت شده با شروع / دقیقه ۱۲۹ دلار
 • ابر VPS میزبانی با شروع $ ۷۹٫۰۰
 • میزبانی شرکت میزبانی وب با شروع $ ۱۹۹٫۰۰

GlowHostطیف گسترده ای از برنامه هایی را برای کسانی که نیازهای میزبانی بسیار متفاوت دارند ارائه می دهد. برنامه های میزبانی رسانه های آنها تاثیر گذارهستند که شامل ارائه هایی برای FFmpeg، SHOUTcast و میزبانی پادکست می باشند.

این شرکت یک سرور مجازی خصوصی را لیست نمی کند، بلکه آنها خدمات الاستیسیستمهای خود را به عنوان یک جایگزین VPS به حساب می اورند، که سهولت استفاده از یک برنامه میزبانی ساده و عملکرد و مقیاس پذیری یک VPSرا داشته باشد همچنین GlowHost با توجه به ارائه خدمات درجه بندی سازمانی تعدادی برنامه متفاوت از میزبانی وب را ارائه می کند.

GlowHostاز امتیازات مهم خود برای تضمین ۹۱روزه بازگشت پول خودبرخورداراست.آنها شش روز کمتر از تضمین ۹۷ روزه DreamHost  را دارا هستند، اما برای چه کسی این چند روز اهمیت دارد ؟ این شرکت همچنین امتیاز خود برای پشتیبانی ۲۴/۷/۳۶۵پشتیبانی تلفن و ارائه رایگان cPanel  برای اکثر برنامه ها را نیزدریافت کرده است.این شرکت دارای ۱۸ مرکز داده در سراسر جهان است.در نهایت، این شرکت با در اختیار داشتن تمام سرویس های میزبانی خود با قدرت باد، امتیاز های عمده ای به دست می آورد.

MochaHost – 4.5 / 5 بهترین هاست جهان

 • به اشتراک گذاشته شده از ۱٫۹۵ $ شروع می شود.
 • وردپرس با قیمت ۲٫۴۸ شروع می شود.
 • نمایندگی فروش با قیمت ۲٫۴۸
 • VPS 9.87دلار
 • ابر با شروع از $ ۱۹٫۰۰

به عنوان طرفداران قهوه ، اختصاص نام “MochaHost”  دلچسب است. اما اگر یک نام الهام بخش که همه شرکت ها مجبور به ارائه آن بودند می بود، آنها هرگز نمی توانستند ۴٫۵ امتیاز از ۵امتیاز را به دست آورند. تنها دلیل اینکه   MochaHostنمیتوانست  ۵امتیاز کامل را تصاحب کند، به دلیل برخی از برنامه های پایینتر آنها است که ذخیره سازی SSD  را شامل نمی شوند.

این شرکت دارای طیف گسترده ای از ارائه ها و پیشنهادات است، اما تا حد زیادی، ویژگی برجسته MochaHost یک تضمین بازگشت پول ۱۸۰روزه آن است.این بهترین ارائه ای است که ما تا کنون دیده ایم و تمام ریسک های ناشی از تجربه های میزبانی را نیز حذف کرده است.

به طورکلی، چگونگی سرویسهای مشتری محور شرکت تاثیرگذار می باشند. به عنوان مثال، بر خلاف بعضی از ارائه دهندگان میزبانی وب (و امتیازات کسر شده) قیمت های منتشر شده Mocha Host یکباره وزمانی که شما سرویسهای آنها را جایگزین سرویسهای قبلی خود کرده اید، بصورت بالون افزایش قیمت پیدا نمی کنند. آنها یک تضمین قیمت تمام وقت دارند.

آنها دیگر پاداش های مشتری محور را برای پشتیبانی۲۴/۷ ، از جمله پشتیبانی تلفنی۲۴/۷ رایگان ، نام دامنه رایگان و گواهینامه SSL برای تمام مدتی که یک مشتری MochaHost باقی بمانید دو سرویس زیر را فراهم می کند: یک سازنده وب سایت با  ۵۰۰قالب رایگان (و یک سرویس سفارشی برای طراحی سایت شما در صورت نیاز) و دوم یک سرویس انتقال سایت. علاوه بر این، تمام برنامه ها برای تجارت الکترونیک آماده هستند و با نرم افزار خرید رایگان سازگار می باشند.

برای جذب مشتریان سازمانی بیشتر، آنها طیف گسترده ای از میزبانی وب و VPS را همراه با میزبانی جدی جاوا تامکت ارائه می کنند که شامل موارد زیراست: از جمله JVM  های به اشتراک گذاشته شده وخصوصی ، و همچنین ارائه های VPS جاوا. با یک شرکت به نام MochaHost، شما انتظار پشتیبانی از جاوای با کیفیت را دارید و آنها نیز آن را برای شما فراهم کرده اند.بنابراین برای خود یک فنجان چای دم کنید و پنجره مرورگر را باز کنید، و به MochaHost یک چرخش بدهید. شما شش ماه زمان دارید تا تصمیم خود را بگیرید، بنابراین اگر به این نتیجه برسید که MochaHost واقعا فنجان چای شما نیست، آنها متوجه خواهند شد.

 

اطلاعات بیشتر در مورد میزبانی وب سایت

شما همچنین می توانید خدمات میزبانی دیگری را بسته به نیازهای خود بیابید. سرویس های میزبانی مانند میزبانی ابری، میزبانی تجارت الکترونیک، میزبانی نمایندگی فروش و میزبانی وب وردپرس ،انعطاف پذیری زیادی را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

اگر بخواهید اطمینان حاصل کنید که فضای ذخیره سازی زیادی دارید و این امکان را داشته باشید که از محاسبات ابری برای انجام این کار استفاده کنید، میزبانی ابر یک گزینه عالی است. مزایای بسیاری برای انتخاب میزبانی ابری وجود دارد، از قبیل منابع سرور تضمین شده، ذخیره داده های بسیار زیاد و رشد وب سایت نامحدود.

میزبانی تجارت الکترونیک یک گزینه محبوب برای بسیاری از کسب و کارهای آنلاین است. علاوه بر ارائه خدمات به مشتریان با قابلیت تجارت الکترونیک، بسیاری از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب نیز قادر به ارائه وب سرور شما برای میزبانی وب سایت خود، همراه با یک سرور ایمیل و دیگر ویژگی های میزبانی وب هستند.

میزبانی نمایندگی فروش سرویسی ایده آل برای کاربران است که علاقه مند به استفاده از فضای هارد دیسک اختصاص داده شده و پهنای باند خود برای میزبانی وب سایت ها از طرف شخص ثالث هستند. برای انجام این کار، نماینده فروش باید خدمات عمده میزبان را خریداری نماید و سپس آنها را به طور جداگانه به مشتریان برای سود بالقوه در قیمت های خرده فروشی بفروشد.

میزبانی وردپرس یک پلت فرم ایده آل برای مشتریانی است که علاقه مند به ایجاد یک وب سایت سفارشی هستند. وردپرس در میان مشتریان محبوب است زیرا به شما اجازه می دهد یک وب سایت سفارشی حرفه ای با استفاده از انواع قالب ها، پلاگین ها و ویدجت ها ایجاد نمایید.

 

بعد از انتخاب یک ارائه دهنده چطور؟

زمانی که ارائه دهنده خود را انتخاب می کنید، وقت آن است که یک حساب کاربری با برنامه ای ماهانه ایجاد کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.اگر هنوز درمورد اینکه کدام برنامه برای شما مناسب است سؤال دارید ، با کارمندان بخش پشتیبانی مشتری تماس بگیرید واز آنها بخواهید تا از طریق روند ثبت نام به شما کمک کنند. شرکت ها به طور ماهانه یک کارت اعتباری را شارژ می کنند، اما بعضی از شرکت ها نیز برای پرداخت یکباره سالانه ، تخفیف می دهند.

پس از انتخاب یک ارائه دهنده، توصیه می شود که سرعت اینترنت را تست کرده تا اطمینان حاصل کنید که داده ها به موقع پردازش می شوند. شما می توانید از Speed ​​Test Internet Speed​​ استفاده کنید تا سرعت اینترنت فعلی شما را ارزیابی کند.

 

چگونه سرعت وب سایت خود را افزایش دهید؟

چگونه سریعترین ارائه دهنده میزبانی وب را بیابید؟

مردم اغلب فکر می کنند که یک میزبان وب عامل اصلی یک وب سایت کند است، اما اغلب این طور نیست. هنگام انتخاب یک ارائه دهنده، پیدا کردن یک ارائه دهنده ی میزبانی وب نزدیک به کاربران که دارای مقدار مناسبی RAM و قدرت پردازنده سریع باشد ، مهم است. فراتر از آن، روش هایی  است که وبسایت تنظیم می شود و باعث کندی سرعت برای کاربران می گردد.برای اطمینان از اینکه سرعت وب سایت شما برای کاربران مطلوب است، باید مطمئن شوید که به موارد زیر توجه داشته اید:

 • درخواست های HTTP را به سرور حداقل نمایید. به این معنی که مقدار درخواست مورد نیاز برای دانلود صفحه را محدود کنید.
 • فعال کردن ذخیره سازی نهان سرور. با ذخیره سازی سرور، پس از دانلود محتوا، محتوا به صورت محلی ذخیره می گردد تا اجازه دسترسی سریع تر به آن و کاهش فشار بر روی وب سرور را داشته باشد.
 • فشرده سازی فایل های بزرگتر را فعال کنید. فشرده سازی پهنای باند فایل های شما را کاهش می دهد و در نتیجه پاسخ HTTP پایین تر است.
 • حذف نفوذ کد. هرگونه کد یا افزونه های غیر ضروری را حذف کنید.
 • بهینه سازی تصاویر این بطورکلی اندازه صفحه را کاهش می دهد.

راه های دیگری برای افزایش سرعت وب سایت وجود دارد اما اینها مواردی هستند که بیشترین تأثیر را دارند.شما می توانید از  Speedway  برای ارزیابی بی درنگ سرعت فعلی اینترنت و در صورت نیاز یافتن یک ارائه دهنده جدید بازدید نمایید.

منبع:cnet

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

۴ دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.