گردشگری جهان

صنعت توریسم افریقای جنوبی برنامه فیسبوکی خود را در بریتانیا اغاز کرد

افریقای جنوبی برای افزایش رشد توریسم در کشور خود برنامه فیسبوکی خود را در بریتانیا اغاز کرد

گردشگری آفریقای جنوبی رو به رشد است. توریسم آفریقای جنوبی ابتکار رسانه اجتماعی جدیدی را برای کمک به صنعت توریسم برای رشد موثر اقتصادی کشور راه‌اندازی کرده‌است.​ ​​​​​​مجموعه جدید پنج ویدئوی زنده فیس بوک، که به ارائه آژانس‌های مسافرتی با بینش‌های سرمایه های درونی آغاز شد و توسط نمایندگانی از توریسم کشور های انگلستان و ایرلند و میزبانیه آفریقای جنوبی انجام خواهد شد و از طریق صفحه فیس بوک پخش خواهد شد. ​

​هر فیلم بر روی یک منطقه از کشور با یک مهمان ویژه متمرکز خواهد بود که نکات برجسته بهترین تجارب برای مسافران را ارائه می‌دهد. پرسش و پاسخ زنده به آژانس‌های مسافرتی اجازه می‌دهد تا مستقیما با گردشگری آفریقای جنوبی و مهمان های ویژه تعامل داشته باشند تا واکنش‌های فوری خود را به هر گونه پرسش‌های بحث برانگیزی که ممکن است داشته باشند، نشان بدهند. این ​پخش در پایان ماه ژوئن بوده که اولین سایت فیس بوکی بوده است که بر روی کیپ شرقی متمرکز شده و تاکنون بیش از ۲۵۰۰ بیننده را به خود اختصاص داده است.

این فیلم ها بخش هایی از مناطق مختلف را در برمیگیرند که در تاریخ های مشخص شده ای پخش میشوند . مثلا ۳ فیلم در تاریخ های ۲۸ آگوست، ۲۵ سپتامبر و ۳۰ اکتبر پخش خواهند شد. که بخش های کوازولو-ناتال / لیمپوپو / امپومالانگا که هر سه انها در قسمت های غرب و شمال افریقا هستند را پوشش خواهد داد. 

از انجا که بریتانیا یکی از مناطق توریستی بزرگ محسوب میشود و با ایرلندی که از نظر منابع توریستی در حال پیشرفت است، رقابت دارد پس موقعیت بسیار مناسبیت برای افریقای جنوبی که صنعت توریسم خود را در ۵ سال اینده توسعه دهد. افریقا این هدف را دارد که در این ۵ سال ۵ میلیون توریست بیشتر را به خود جذب کند.

 

منبع
breakingtravelnews
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.